Padel:  Pohoda, přátelé a pohyb

Padel je raketový sport pro všechny věkové kategorie, při kterém rozhýbete celé tělo.

Je společenský, je zábavný, je jednoduchý a to z něj dělá atraktivní volbu pro každého, kdo se chce udržet v kondici!

Kudy kam

Jak hrát v Padel Powers?

Padel Powers nabízí specializovaný padelový zážitek v České republice. Padel je raketový sport s jedinečnou kombinací pohybu, společenského života a zábavy.

1.

Zamluvte si kurt

Pomocí online rezervačního systému si skrze telefon nebo na webu snadno rezervujte kurt na konkrétní den a čas.

2.

Vezměte si vaše oblíbené sportovní oblečení

Stačí jednoduché šortky, sportovní tričko a určitě si nezapomeňte vzít pohodlnou sportovní obuv.

3.

Vybavte se vším potřebným

Pokud ještě nemáte vlastní raketu či padelové míčky, rádi vám je půjčíme. Jen nám dejte vědět v rámci vaší rezervace.

4.

Přijďte včas

Doporučujeme dorazit 15 minut před začátkem vaší rezervace. Stihnete se před hrou krátce protáhnout a případně se i seznámíte s pravidly padelu.

5.

Dopřejte si drink na baru

Každý zápas náležitě oslavte drinkem v našem útulném baru.

Poznejte Padel

Úvodní lekce padelu zdarma

Možná už jste o padelu slyšeli, ale nevíte, jak se hraje? Naší misí je rozvíjet českou padelovou komunitu. Proto vám rádi ukážeme základy hry, a vy tak budete moci poprvé zažít vše, co tento skvělý sport obnáší. Zamluvte si své místo na bezplatné úvodní lekci, kterou naši zkušení trenéři pořádají každý týden v určených časech. Nemáte spoluhráče? Žádný problém! Na úvodní lekci se můžete přihlásit také individuálně.

Chci úvodní lekci zdarma

Začínáme

Slyšíte o padelu prvně?

Padel je dostupný sport, který spojuje zábavu a pohyb pro všechny věkové kategorie i výkonnostní skupiny. Stačí pět minut na kurtu a budete mít o hře přehled. S padelem je jednoduché začít, ale jen trénink dělá opravdové mistry!

Časté dotazy

Vy máte otázky My máme odpovědi.

Kurt si můžete zarezervovat v našem online rezervačním systému až 21 dní předem. Při rezervaci kurtu vás vyzveme k vytvoření Padel Powers účtu, kde budete moci spravovat všechny vaše rezervace.

Zavolejte, pošlete WhatsApp zprávu nebo nám napište email na info@padelpowers.com.

Rezervaci můžete bezplatně zrušit až 24 hodin před vaším rezervovaným časem. Pokud svou rezervaci zrušíte včas, vrátíme vám na účet kredity v plné výši, se kterými můžete vytvořit novou rezervaci. Upozorňujeme však, že pokud svou rezervaci zrušíte méně než 24 hodin předem, nebudou vám vráceny žádné kredity.

Pravidla hry vám rádi vysvětlí členové našeho týmu, kteří jsou přítomni na všech našich sportovištích. Neváhejte se na ně obrátit.

Padel se hraje na umělé trávě. Doporučujeme proto vzít si tenisky či boty na běhání, které nekloužou. Pokud však hrajete padel pravidelně, zvažte koupi padelových bot, které jsou vyrobeny speciálně k tomu, aby vám pomohly dosáhnout těch nejlepších výkonů na padelovém kurtu.

Ano, samozřejmě! Za půjčení rakety zaplatíte 50 Kč a vlastní set míčků u nás pořídíte za 190 Kč.

Oblečení a sportovní obuv si u nás bohužel půjčit nelze, proto si prosím nezapomeňte přinést své vlastní oblečení. Budou vám stačit šortky, pohodlné sportovní tričko a kvalitní obuv.

Ano! V Padel Powers nabízíme lekce padelu pro všechny věkové kategorie a úrovně pokročilosti. Pro více informací o lekcích padelu prosím pošlete e-mail nebo WhatsApp zprávu konkrétnímu Padel Powers sportovišti nebo nám napište na naši hlavní e-mailovou adresu info@padelpowers.com.

Během úvodní lekce se spolu s naším trenérem naučíte základy padelu. Každý týden ve stanovenou dobu poskytujeme bezplatné úvodní lekce padelu, abychom pro tento skvělý sport nadchli co nejvíce nových hráčů, kterým chceme ukázat, že padel je skvělá zábava pro všechny věkové kategorie, a to už od prvních chvil na kurtu.

Ano, samozřejmě! Rádi vám u nás pomůžeme uspořádat akce a události všeho druhu. Chcete vědět víc? Napište nám na info@padelpowers.com.

Padel Powers

Propojujeme
vášeň a hru

nové sportoviště

Navštivte nás v Brně

4 nové full-panoramatické kurty v areálu plném zeleně na Kraví hoře.

všechna práva vyhrazena